Don't have an account? Sign up now

Lost Password?

Sign Up

Password will be generated and sent to your email address.

Kandydat > Korzyści z pośrednictwa pracy

Oszczędność czasu i pracy
Przede wszystkim nie trzeba mozolnie szukać ofert pracy i pisać różnych podań.
Dzięki temu oszczędzasz czas i pracę. Kwalifikujesz się również do tych ofert, których firmy nie publikują.

Wsparcie w procesie aplikacji i rozmowie kwalifikacyjnej
Rekruter wyjaśnia z firmami dokładne wymagania. Jednocześnie tworzy z kandydatem szczegółowy profil, w którym zapisane są dokładnie te umiejętności i doświadczenie zawodowe. W ten sposób można znaleźć idealnego kandydata na dane stanowisko.
Oczywiście wspieramy Cię również podczas procesu aplikacji i przygotowujemy Cię na przykład do rozmowy kwalifikacyjnej lub dajemy Ci wskazówki, jak pomyślnie przejść assessment centre.

Szukasz nowej pracy? Planujesz rozpocząć, powrócić lub awansować w swojej karierze? Chciałbyś podjąć nowe zobowiązanie, zarabiać więcej, osiągnąć więcej, pójść do przodu?

Polecane oferty pracy

Praca w Norwegii (Oslo) jako Dekarz, Blacharz

Norwegia, Oslo

Wymagania: Umiejętność i doświadczenie jako dekarz, blacharz Doświadczenie pracy w Norwegii mile widziane Znajomość j. Angielskiego B2 Oferujemy: Godzinowa stawka

Praca w Niemczech (Berlin) jako operator wiertnicy HDD Pełny etat

Berlin, Niemcy

Zadania: Prawidłowa obsługa wiertnicy HDD Odpowiedzialność za opiekę i konserwację wiertnicy Wymagania: Uprawnienia do obsługi wiertnicy HDD Komunikatywna znajomość j.

Praca w Niemczech (Berlin) w budownictwie kolejowym jako kierownik budowy Pełny etat

Zadania: Sprawne i ekonomiczne prowadzenie prac budowlanych na wszystkich etapach budowy w budownictwie kolejowym, w tym prac przygotowawczych i uzupełniających,