Don't have an account? Sign up now

Lost Password?

Sign Up

Password will be generated and sent to your email address.

Pracodawca > Korzyści z pośrednictwa pracy

Twój czas jest cenny. Dlatego wspieramy Cię w poszukiwaniach pracowników i całym procesie rekrutacji.

Potrzebujesz szybkiego wsparcia dla swojej firmy, ale nie możesz lub nie chcesz przeznaczyć środków na proces rekrutacji?

Jako niezawodny dostawca usług personalnych oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania w zakresie pośrednictwa pracy.

Wiele sektorów zmaga się z niedoborem wykwalifikowanych pracowników. Firmom coraz trudniej jest znaleźć wykwalifikowanych i odpowiednich pracowników. Ponadto poszukiwanie odpowiednich kandydatów może być bardzo kosztowne i czasochłonne. Dlatego też coraz więcej firm zwraca się do agencji rekrutacyjnych.

Agencje rekrutacyjne postrzegają siebie jako łącznik między firmami a potencjalnymi pracownikami. W rekrutacji agencja rekrutacyjna poszukuje odpowiednich kandydatów do firmy, w celu znalezienia stałego miejsca pracy.

Umowa o pracę zawierana jest między pracodawcą a pracownikiem.
Z nami zyskujesz doświadczonego partnera i dostawcę kompletnych usług personalnych. Dzięki ciągłej analizie rynku i poszerzaniu puli kandydatów, jesteśmy w stanie wypełnić wakaty naszych partnerów optymalnymi kandydatami w jak najkrótszym czasie.

Firmy korzystają z usług agencji rekrutacyjnych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze w poszukiwaniu nowych pracowników. Takie podejście jest szczególnie praktyczne dla małych i średnich firm, gdyż nie dysponują one dużym działem HR.

Duże agencje rekrutacyjne dysponują ogólnoświatową siecią i bazami danych wykwalifikowanych specjalistów. Oznacza to, że mogą dotrzeć do większej liczby kandydatów z lepszym dopasowaniem.

Rekruterzy dokonują wstępnej selekcji kandydatów, którzy są dokładnie dopasowani do wakatu. Dzięki temu firmy nie muszą przesiewać licznych aplikacji od nieodpowiednich kandydatów.

Polecane oferty pracy

Praca w Norwegii (Oslo) jako Dekarz, Blacharz

Norwegia, Oslo

Wymagania: Umiejętność i doświadczenie jako dekarz, blacharz Doświadczenie pracy w Norwegii mile widziane Znajomość j. Angielskiego B2 Oferujemy: Godzinowa stawka

Praca w Niemczech (Berlin) jako operator wiertnicy HDD Pełny etat

Berlin, Niemcy

Zadania: Prawidłowa obsługa wiertnicy HDD Odpowiedzialność za opiekę i konserwację wiertnicy Wymagania: Uprawnienia do obsługi wiertnicy HDD Komunikatywna znajomość j.

Praca w Niemczech (Berlin) w budownictwie kolejowym jako kierownik budowy Pełny etat

Zadania: Sprawne i ekonomiczne prowadzenie prac budowlanych na wszystkich etapach budowy w budownictwie kolejowym, w tym prac przygotowawczych i uzupełniających,